Century Times

जेष्ठ नागरिक र गर्भवतीलाई निःशुल्क एम्बुलेन्स सेवा दिने शंखरापुर नगरपालिकाको निर्णय

जेष्ठ नागरिक र गर्भवतीलाई निःशुल्क एम्बुलेन्स सेवा दिने शंखरापुर नगरपालिकाको निर्णय

काठमाडौंको शंखरापुर नगरपालिकाको पहिलो कार्यपालिका बैठकले जेष्ठ नागरिक र गर्भवती महिलाको स्वास्थ्य उपचारमा सहायता प्रदान गर्ने निर्णय गरेको छ । ६० वर्षभन्दा माथिका जेष्ठ नागरिक र गर्भवती महिलाहरूका लागि अस्पतालबाट जान आउन निःशुल्क एम्बुलेन्स सेवा उपलब्ध गराउने निर्णय गरेको प्रवक्ता राधाकृष्ण श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

यस्तै बैठकले नगरपालिका भित्र भइरहेको प्राकृतिक दोहनलाई रोक्ने निर्णय पनि गरेको छ । शुक्रबार बसेको बैठकले नगरपालिका भित्रका प्राकृतिक स्रोतहरु ढुङ्गा, बालुवा, गिट्टी र माटोको अवैध उत्खनन रोक्ने निर्णय गरेको 
बैठकले नगरपालिकाको प्रवक्तामा राधाकृष्ण श्रेष्ठलाई जिम्मेवारी दिएको छ ।  उनी राप्रपाबाट निर्वाचित वडा नम्बर ६ का अध्यक्ष हुन् ।

Leave a reply

Your email address will not be published.

 

भाषा परिवर्तन गर्नुहोस्

ट्याग्स

फेशबुक

विज्ञापन

विज्ञापन

फोल्लो गर्नुहोस्

Translate »